Fundacja Universitatis Varsoviensis Żywiec Palladium Klub Hybrydy Klub Proxima
Polibuda.info students.pl New Media Creation Group Antyradio

Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa
Gość: Tides From Nebula

23 luty 2012, Teatr Palladium, godz. 19:00.

Bilety: 52 PLN w przedsprzedaży, 57 PLN w dniu koncertu.
Oferta specjalna: Do końca stycznia cena biletów to 49 PLN

Do nabycia: kasa Palladium, ul. Złota 9, Biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a, Eventim, Bileterie EMPiK, sieć sklepów Media Markt i Saturn

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Ich twórczość szybko zjednała sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey'a "Fire" została wydana w 1993 r. i jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych.
Kolejne studyjne wydawnictwa Hey'a to: "Ho!", "Heledore", "?", "Karma", "Hey", "[sic!]", "[koncertowy]", "music, music", "Echosystem", "92-07", "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!", "RE-MURPED!".
We wrześniu 2007 w warszawskim Teatrze Roma odbył się koncert z cyku MTV Unplugged. Nowe aranżacje piosenek, wyśmienici goście i rozbudowane instrumentarium sprawiły, że znane piosenki Hey'a zyskały zupełnie nowe oblicze. Koncert wydany w formie CD i DVD stał się jednym z bestsellerów roku 2007.

Wśród wielu nagród, jakie otrzymał zespół, muzycy bardzo sobie cenią "Złotego Bączka", którego otrzymali na Przystanku Woodstock za najlepszy koncert na festiwalu w 2004 r. Wyboru dokonali uczestnicy festiwalu. Hey i Katarzyna są najczęściej nominowanymi artystami w historii nagród Fryderyk, a zdobyli ich w sumie 23!

Czytaj dalej...

Koncert Hey - galeria:

Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa Koncert zespół HEY w Palladium Warszawa

Palladium:

qr code

Wyświetl większą mapę